top of page

Zážitkové fotenie s nadrozmernými kvetmi

Denne mi vzniká v hlave asi tak xy nápadov od doplnkov cez šaty, témy fotenia až po samotnú prezentáciu, a tak jedného dňa vznikol aj nápad na prvé tématické fotenie s nadrozmernými kvetmi. Bol október, vonku už nebolo zrovna počasie na exteriérové fotenie, a preto som svoju pozornosť čoraz viac upriamovala na ateliér a premýšľala, čo by som pre vás vymyslela... tak prišiel i nápad s ponukou tematického fotenia.


Jeden ateliér, jedno fotopozadie, nadrozmerné kvietky od Eternalflowers, "rýchle" hodinové fotenie, 5 výsledných fotiek pre každého účastníka.

S malou dušičkou som túto ponuku vypustila do sveta, veď za vyskúšanie nič nedám. Veľmi som sa potešila záujmu. Záujemcovia pribúdali, no rovnako sa i odhlasovali, situácia sa stále menila, no nakoniec všetko dopadlo nad očakávanie. Celá organizácia spolu s komunikáciou prebiehala cca dva týždne a prvé tématické fotenie sme úspešne zorganizovali počas víkendu 9.-10. novembra a celkovo sme absolvovali už vyše 20 úžasných fotení v príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Ateliér sa nachádza v priestoroch polikliniky Šusteková v bratislavskej Petržalke, takže je výborne umiestnený - ľahko ho nájdete a problém nie je ani s parkovaním.K dispozícii je profesionálna vizážistka, bohatá ponuka krásneho oblečenia i asistencia a drobné občerstvenie. Čo sa oblečenia týka, účastníci si môžu vybrať z ponuky krásnych tylových sukní z dielne Peter a Lucia - svadobný sálon s príbehom, ale tiež z krásnych šiat od Veroniky Kostkovej, Lussiky, Valerii Kršiakovej, Sicilystyle.sk, ale aj z veľa iných kúskov, ktoré sa mi postupne podarilo zadovážiť do môjho ateliéru. A to všetko v univerzálnej vekosti 36-42... zopár kúskov sa nájde i pre malé slečny a ak chcete na fotenie zobrať svojich chlapcov či manžela/priateľa, môžete to vyriešiť bielou košelou. Samozrejme, nechýba ani bohatá ponuka doplnkov z dielničky Magaela - od náušníc, cez opasky, náramky, venčeky, korunky až po extravagantné tématické korunky.
Scény

Dominantou scény sú nádherné nadrozmerné kvietky od Eternalflowers.eu, pričom k dispozícii sú červené kvety, bielo-ružové a od februára je k dispozícii i nová modrá scéna.


Scény meníme podľa potreby a požiadaviek. Výber si zväčša definitívne určí každý zákazník až na mieste a nie jeden sa netajil tým, že to nieje vôbec ľahké, lebo však krásne sú všetky. :) Ach my nerozhodné ženy :D.I keď fotíme v jednom ateliéri, každé fotenie je vždy individuálne, ku každému pristupujeme osobitne. Každý zákazník si vyberie šaty, ktoré sa mu páčia a v ktorých sa cíti dobre. Ak si nevie dať rady, radi mu poradíme a usmerníme ho v jeho výbere. Často totiž veci na fotkách vyzerajú úplne inak, ako sa hovorí "fotka znesie". Odporúčam vybrať si scénu, potom šaty, spraviť vizáž a vlasy, následne si vybrať vhodný doplnok. Kľudne si doplnok môžete vybrať ešte pred líčením, aby sa rovno vlasový styling prispôsobil k vybranému doplnku.Harmonogram Na každý fototermín máme vyhradené dve a pol hodiny, pričom líčenie a úprava vlasov zaberie cca hodinku a pol, styling, výber šiat a doplnkov polhodinku a samotné fotenie pol hodinku. Celé Zážitkové fotenie má vyhradený presný časový harmonogram, pričom keď jeden sa pripravuje (vyberá scénu, šaty, líči sa, češe), druhý sa fotí.Do ateliéru mi prišlo mnoho krásnych žien a osobností. Fotila som dve najlepšie kamarátky, ktoré si už roky sľubovali spoločné fotky; tanečníčku, ale i tehuľku a malé bábätko, maminy s dcérami, numerologičku, maminy na materskej, študentku herectva, moderátorku, kraniosakrálnu liečiteľku... Atmosféra je vždy taká vynikajúca, že mnoho účastníkov ešte i po fotení zostane spolu s nami.


Tu je ešte pár dôležitých info pre vás:

- termín ďalšieho fotenia je marec - Bratislava, máj - Česká republika, penzión "U květu" - cena fotenia je 250€ (v cene je prenájom ateliéru 30 eur na osobu, prenájom nadrozmerných kvetov (40 eura), zapožičanie oblečenia (20 eur), doplnkov (10 eur), profesionálna vizáž a úprava vlasov (30 eur) asistencia (20 eur) fotenie a 5 výslednýchý fotografií (100 eur), každá ďalšia fotografia je v cene 20 eur/fotka.

- vrámci balíčku je možné dokúpiť styling a vizáž v cene 60 eur na dospelú osobu a 40 eur na dieťa

- tématické fotenie vieme zorganizovať i vo vašom meste, no je potrebné vopred zaplniť šesť miest a uhradiť i cestovné náklady

- v prípade záujmu o Zážitkové fotenie vrámci vašej oslavy, svadby alebo team-buildingu nás neváhajte kontaktovať mailom na durisovaphotography@gmail.com alebo telefonicky na 00421917088983


objednať sa môžeš tu:

Organizačné informácie a podmienky

- v prípade záujmu je nutné urobiť záväznú rezerváciu a uhradiť zálohu vo výške 100€, alebo plnú sumu fotenia. V prípade, že sa nemôžete dostaviť na fotenie je potrebné nás o tom informovať čo najskôr, nejneskôr však 3 dni pred termínom fotenia v opačnom prípade prepadá záloha, alebo z uhradenej sumy 250 eur Vám bude odrátaný poplatok vo výške 100 eur na náklady spojené s rezerváciou termínu. Termín je možné preložiť len raz. Na svoj termín je potrebné sa dostaviť radšej skôr, alebo ideálne včas, ďakujeme za pochopenie.


Na záver ešte taký malinký pohľad do zákulisia:
a toto je šikovnica Maťka, ktorá pre Vás vyrába nadrozmerné kvietky552 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page